Металочерепиця

Назва
Схема і вид
Схема замка
Назва
Металочерепиця
Схема і вид
Схема замка

Основні кольори полімерного покриття

1014
1015
1018
3005
3011
5005
6005
7004
8017
9003
9006

Найрозповсюдженішим матеріалом для покрівлі є металочерепиця. Вона являє собою оцинкований лист металу з додатково нанесеними антикорозійними та полімерними шарами.

Вважається, що «правильна» металочерепиця містить наступні шари.

Основа – сталевий, мідний або алюмінієвий рифлений лист різними розмірами і товщиною від 0,5 до 07 мм.

Цинкове покриття, воно зберігає основу від деформації, впливу води, вітру та корозії.

Ґрунтовий шар, призначений для якісного нанесення полімерів та підсилює захист від корозії. Може бути акриловим, епоксидним, поліуретановим або поліефірним.

– Оздоблювальне кольорове покриття також забезпечує додатковий захист від корозії, має широку кольорову гаму та дозволяє створити ефект доглянутої глиняної черепиці.

Завдяки технічним, експлуатаційним характеристикам та великому спектру кольорів металочерепицю все частіше використовують при будівництві житлових, в тому числі багатоповерхових, будинків, котеджів, таун-хаусів, офісних центрів, закладів відпочинку. Також часто її застосовують для ремонту покрівлі, що вже існує.

Переваги металочерепиці

Економічність. Дах з металочерепиці має ідеальне співвідношення якості, ціни та довговічності.

Вага. В залежності від товщини основи, квадратний метр металочерепиці може важити від 3,5 до 7 кг. Такі показники значно спрощують транспортування та монтаж. Окрім того, не створюється додаткового навантаження на стіни будівлі.

Естетичність. Кольорова гама металочерепиці досить різноманітна, це дозволяє вибрати саме таке поєднання, що найкраще задовольнить естетичні запити вашого обєкту.

Вогнестійкість. Оцинкована сталь, з якої виготовляють металочерепицю, не горить та не підтримує процес горіння.

Довговічність. Строк служби такого покриття може коливатися від 10 до 50 років. Все залежить від виробника та якості складових металочерепиці.

Ще однією значною перевагою є простота монтажу металочерепиці. Матеріал досить гнучкий та може монтуватися при будь-якій погоді. Встановлюючи покрівлю з металочерепиці не бажано користуватися болгаркою. Краще віддати перевагу електролобзику, ножицям по металу або ручній циркулярній пилі. Закріплювати листи варто спеціальними саморізами з гумовою прокладкою для ущільнення. Це дозволить вберегти дах від протікань.

Як і будь-який товар, металочерепиця має свої недоліки.

– Основний та найпоширеніший у відгуках – погана шумоізоляція. Особливо помітним це стає при поганій погоді, при дощі або граді. Для усунення цього недоліку фахівці радять додатково прокладати шар звукоізолюючого матеріалу.

Конденсат. Може зустрічатися на дахах з металочерепиці у випадках. коли вони були змонтовані з порушенням технології. Цього можна уникнути, довіряючи свою покрівлю професійним майстрам.

Втрати матеріалу можуть бути досить великими при монтуванні металочерепиці на дахах складної форми. Хоча, при невеликій вартості та враховуючи кінцевий результат, зазвичай воно того варте.

На останок хотілося б зазначити, що у кожному випадку варто обирати такий матеріал, який відповідає всім технічним запитам конкретного об’єкта будівництва. Часто металочерепицю обирають як покриття для даху, враховуючи її досить низьку ціну. Вона легко монтується та довго служить не вимагаючи постійної заміни чи відновлення. А великий вибір кольорів і фактур надає змогу реалізувати майже будь-які дизайнерські задумки.

Потрібна професійна консультація?

Чи є якісь запитання? Ми готові допомогти!